O Autorovi

          Nejdřív bych začal citátem známého umělce na téma inspirace….. Inspirace existuje, ovšem měl by na ní člověk pracovat…… (Pablo Picasso)…  
 Takto jsem začal.     Poslední dobou mě inspiroval převážně Leonardo da Vinci, ale i další umělci…..    Věřím, že začít s projektem je první věc    pokud jsme již byli inspirováni ] …A poté … výsledek je zaručen…..    
                                                                           Petr Eliáš                              
 
  Dříve….v letech 1990 a 1991 jsem se zabýval ve větší míře olejomalbou (z této doby nejsou záznamy mé tvorby, pouze ojedinělé fotografie).        V dalších letech jsem se stal fotografem (byla to práce s bilboardy, vytváření fotografií a dalších věcí kolem bilboardů). Tato práce měla trvání pouze tři roky. Později jsem pobýval v zahraničí, převážně v Kanadě  [ 6let ]. Kratší dobu jsem  pak  žil  v Israeli, Německu a Skotsku.  Získal jsem určité pracovní zkušenosti, a také jsem se naučil mluvit anglicky. 
       V roce 2009 jsem se znovu vrátil k malování (pouze pár obrázků pastelem), hlavně díky přítelkyni z té doby, které vděčím za tyto inspirace, protože mě v této tvořivosti podpořila.   
  Pak v roce 2014 jsem se rozhodl definitivně pokračovat v malování a zároveň jsem si vybudoval svůj ateliér.   
                                                                           Petr Eliáš
                
SiteLock

SiteLock

 

 

 

 

SiteLock